Ontmoetingcentrum De Sint-Joris Foto-Identificatie2011-2012 Telkens op maandag: 15-17 uur |
|
|
|
Jaar 2011 19 september |
Jaar 2012 16 januari |
Op maandag 18 juni 2012 is er in Ontmoetingcentrum De Sint-Joris (Sint-Jorisstraat 42 - Knokke) van 15 tot 17 uur opnieuw een bijeenkomst gepland om foto’s uit het verleden te identificeren. Nieuwe identificatieboekjes zijn ter inzage.
In het Ontmoetingcentrum De Sint-Joris wordt op dit ogenblik ook bijzondere aandacht gegeven aan de Kon. Schuttersgilde St Sebastiaan. Dus ook deze foto's kunnen we ter plaatse inscannen. Breng ze mee!
Ook de Beeldbank, kan reeds op proef van thuis worden geraadpleegd. Zo kunnen deelnemers van het project het resultaat zien van de gegevens die zij op verschillende foto-identificatie sessies doorheen Knokke-Heist de voorbij twee jaar hebben neergeschreven.Bedoeling van het foto-identificatieproject is om duizenden foto’s uit de museumcollectie van Sincfala te identificeren. In groepjes van vier of vijf mensen worden oude foto’s gebundeld in kijkboekjes, herontdekt. Het project is voor heel wat mensen meteen ook een aangename manier om herinneringen op te halen. Je kunt een overzicht met de inhoud van een honderdtal boekjes hier bekijken.
Het project is een initiatief van Sincfala, Museum van de Zwinstreek in samenwerking met de Seniorenraad. Andere locaties en data kan je onderaan deze pagina raadplegen.
Het project is voor heel wat mensen meteen ook een aangename manier om herinneringen op te halen. Heb je zelf thuis nog foto’s en herinneringen die je graag met anderen wil delen? Breng deze mee en wij scannen die ter plaatse in zodat deze met uw verhaal ook in de Beeldbank van Museum Sincfala opgenomen worden.
Het museum zoekt steeds vrijwilligers om alle gevonden informatie over de foto’s in te brengen in de computer. Een beetje kennis van de gemeente is altijd handig. Klik hier voor de vacatures.
Meer informatie:
Sincfala, Museum van de Zwinstreek
Pannenstraat 140 - 8300 Knokke-Heist
050 63 08 72 – Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien.
Andere locaties doorheen Knokke-Heist voor de periode 2011-2012 |
||||
![]() De Vierbote
|
![]() DVC Lindenhove
|
![]() De Sint-Joris
|
![]() WZC OLV van Troost
|
![]() For Freedom Museum
|